درباره ما

تاریخ: 12/30/2018 12:00:00 AM

ارس کارت خدمتی متفاوت از شرکت بازرگانی و بازاریابی نوید اندیشه سبز ماندگار
شرکت نوید اندیشه سبز ماندگار با شماره ثبت 13643 در 1394/4/21 در راستای ارائه خدمات و کاهش هزینه ها برای اولین بار در استان قزوین  در راستای ایجاد سیستم چرخه وفاداری در امور فروش کالا و خدمات و همچنین کمک به اقتصاد خانواده، در یک اقدام فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تاسیس و به مرحله اجرا در آمد.
 این شرکت با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان مجرب و متعهد و امکانات کاملا مکانیزه و به روز  اقدام به تجارتی نوین و پایدار به روش علمی، فنی و تکنیکال نموده است. نتیجه این مطالعات تحقیقات و پژوهش ها مورادی گرانقدر به نام ارس کارت شد که امکان بهره مندی اقشار مختلف اجتماع را از نعمت ها و مواهب اقتصادی و تجاری میسر و فراهم نموده است.
مدیریت بازرگانی ارس برآن است تا با استعانت از پروردگار منان و یاری شما عزیزان به اعتماد شما بزرگواران ارج نهاده و به کلیه تعهدات خود پایبند باشد تا بتواند آرامش در خرید و آینده ای سبز و ماندگار را برای شما فراهم نماید.

درباره ما

شرکت نوید اندیشه سبز ماندگار با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان مجرب و متعهد و امکانات کاملا مکانیزه اقدام به تجارتی نوین و پایدار به روش علمی، فنی و تکنیکال نموده است. نتیجه این مطالعات تحقیقات و پژوهش ها مورادی گرانقدر به نام ارس کارت شد.

ارتباط با ماامورمشترکین: 02833232845

رایانامه : info@arascard.ir

آدرس : قزوین خیابان خیام کوچه میرمعزی پلاک 41


طراح و مجری وب سایت: واحد فناوری اطلاعات ارس کارت