سوالات متداول

تاریخ: 6/26/2018 12:00:00 AM

کارت تخفیف ارس کارت یکی از خدمات ویژه شرکت نوید اندیشه سبز ماندگار (13643) می باشد که به صورت یک کارت شناسایی (ID CARD) عمل نموده و به دارنده کارت ارس این امکان را می دهد که بتواند از تخفیفات و خدمات ویژه بسیاری از مراکز طرف قرار داد در اصناف و مشاغل گوناگون و همچنین مراکزی که در شرایط عادی امکان دریافت تخفیف از آن ها وجود ندارد و طرف قرارداد با ارس کارت می باشند بهره مند گردند.

میزان درصد تخفیف در فروشگاه های مختلف متفاوت است اما به صورت میانگین حداقل 5 درصد و حداکثر 70 درصد می باشد .

تخفیفات ارس کارت خارج از تخفیفات مربوط به فروشگاه می باشد.

با توجه به اینکه ارس کارت با مراکز و اصناف مختلفی قرارداد می بندد تقریبا می شود از با ارس کارت از کلیه اصناف و مراکز موجود در جامعه تخفیف گرفت مانند پزشکی، تفریحی ورزشی، پوشاک، طلا و جواهر، مواد غذایی، کامپیوتر، لوازم تحریر، موبایل، رستوران ها و...

1-ارزان بودن ارس کارت 2- کشوری بودن ارس کارت 3- تخفیفات بالای ارس کارت 4- بالابودن مجموعه های طرف قرارداد با ارس کارت و...

بعد از خرید کالای فوق فاکتور تهیه کرده و با ارائه آن به دفاتر ارس کارت مبلغی که به شخص تخفیف داده شده به وی داده خواهد شد.

به همراه ارس کارت یک دفترچه راهنما و بروشور تحویل صاحب کارت می شود اما در دفترچه مذکور فقط استان مربوطه وجود دارد، جهت اطلاع از سایر مراکز بایستی به سایت و برنامه های فضای مجازی ارس کارت مراجعه کرد.

در صورت داشتن کد تخفیف (جهت خرید ارس کارت) آن را وارد نموده تا از کاهش قیمت در تهیه ارس کارت بهرهمند شوید.

اپلیکیشن ارس دارای دو پنل مجزای دارنده کارت و پذیرنده طرح ارس کارت می باشد. هر یک از دو گروه می توانند جهت عضویت در اپلیکیشن به سایت www.arascard.ir مراجعه و ثبت نام نمایند. سپس با دانلود پنل مربوطه از خدمات ویژه آن برخوردار گردند.

به کسی اطلاق می شود که با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با ارس کارت (به صورت خرید حضوری و خرید اینترنتی) از خدمات تخفیف بهره مند می گردد.

به کسی اطلاق می شود که با مراجعه به سایت ارس محصولات فروشگاه خود را همراه با تخفیف جهت عرضه به دارندگان ارس کارت ثبت می نماید.

عزیزانی که تمایل به همکاری در زمینه فروش و ارایه ارس کارت در ارگانها، ادارات نهادها و ... دارند می توانند با مراجعه به نمایتدگی هر استان اقدام به عقد قرارداد در این زمینه نمایند.

عزیزانی که در استانهای مختلف (فاقد نمایندگی) تمایل به اخذ نمایندگی دارند می توانند تقاضای خود را از طریقwww.arascard.irزیر ارسال نمایند. .

درباره ما

شرکت نوید اندیشه سبز ماندگار با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان مجرب و متعهد و امکانات کاملا مکانیزه اقدام به تجارتی نوین و پایدار به روش علمی، فنی و تکنیکال نموده است. نتیجه این مطالعات تحقیقات و پژوهش ها مورادی گرانقدر به نام ارس کارت شد.

ارتباط با ماامورمشترکین: 02833232845

رایانامه : info@arascard.ir

آدرس : قزوین خیابان خیام کوچه میرمعزی پلاک 41


طراح و مجری وب سایت: واحد فناوری اطلاعات ارس کارت